Pro Evolution Soccer

Ürünler Fiyat Stok Adet Sepet
Pro Evolution Soccer 2016 Cd Key
95 TL
Pro Evolution Soccer 2017 Cd Key
58.05 TL
Pro Evolution Soccer 2018 Cd Key
103.99 TL
Pro Evolution Soccer 2018 FC Barcelona Edition
223.9 TL

Siparişleriniz:

Künye

Geliştiren: KONAMI
Yayıncı: KONAMI
Oyun Türü: MMORG-FPS
Platform: PC-PS3-PS4-XBOX-STEAM
Yayınlanma Tarihi: 2004

Atmosferde gelişme var

Yine önceki PES'lerle kıyaslarsak bu kez stadyum atmosferi daha yoğun, daha sıcak hazırlanmış. Baskıya göre tepki gösteren, gol kaçınca üzülen, gol olunca da bangır bangır bağıran seyirci faktörü gerçekten çok önemli ve bu kez daha iyi bir iş çıkarılmış. Ayrıca, tıpkı takımların azlığı gibi stadyumların sayısı da çok kısıtlı.

Online ve dahası

Bildiğiniz üzere lig ve özel turnuvaları bir kenara bırakırsak, ister bir kulübü, istersek de bir futbolcuyu dipten alıp zirveye oynayabilirsiniz. Oyun sistemi hoşuma gittiği için online karşılaşmalar da daha zevkli geçecektir diye düşünüyorum. Ne var ki Barcelona karşısında Schalke 04'ü almanızı önermem. Pek zevkli olmuyor zira, en azından ilk başlarda. Öte yandan, eskiden olduğu gibi yine birçok oyuncunun online arenada Barcelona ve Real Madrid'i (lisanssız da olsa) seçmeye devam ettiğini görüyoruz.

Grafikler

PES 2017, güzel grafiklere sahip. Futbolcu tasarımları, özellikle de tanınmış isimlerin tasarımları başarılı. Genel olarak bakıldığında stadyum tasarımları ve atmosfer de göze hoş geliyor, ama özellikle yakın plan ikili mücadeleler (Adamlar birbirlerine dokunmuyor bile!) ve yakın plan tribün görselleri iyi değil.

Copyright © 2014 Sitenin hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama ve alıntı yapılamaz !
Kullanıcı Sözleşmesi