Legend Online Oasis Games

Ürünler Fiyat Stok Adet Sepet
Legend Online Reborn
0 TL

Siparişleriniz:

Legend indirmeye gerek kalmadan online olarak oynanan bir oyundur. Sadece tarayıcıyı kullanarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuncular oyunda ordunun efendisi rolündedir, dünyadaki son savaşta yaşanan gelgitleri durdurmak, insanlığı kurtarmak ve barışı sürdürmek için savaşılır.

 

Oyun ekranında 3D görselliği ve 2D performansı güzel bir görsel oyun deneyimi olarak oyunculara sunulmaktadır. “Legend Online” ilk sürümünde önemli olan şehir çevresinin gelişimi, ek sahneyi keşfetme ve ayrıca bir lord olarakta şehri genişletebilir ve askerleri işe alabilirsiniz. Ek sahneyi keşfeden oyuncular farklı yöntemler kullanabilirler kovalamak, kaçmak, karşıya saldırı ve son olarakta egemenliklerini yaratabilirler.


Oyunun Özelliği

İndirmeye gerek yoktur: Sayfadan giriş yaparak üstün kaliteli oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

3D boyutlu görüntü kalitesi: Gerçek 3D ekran görüntüsü ile oyun sahnesinde animasyon görselliği sağlanmaktadır.

Muhteşem mücadele savaşları: Zaman tabanlı savaşlarla daha heyecan verici ve son derece eğlenceli savaş efektleri oyunculara sunulmaktadır.

QTE savaş sistemi: İlk sayfadaki QTE savaş sistemi oyuncuların savaşta mücadele gücünü arttırmaları için kullanılır.

 

Asker geliştirme: Oyunda 7 çesit askerin kendilerine özgü farklı güçleri vardır. Oyuncular askerlerin gücünü geliştirerek gittikçe artan mücadele ruhu ile savaşırlar.

Şehir geliştirme: Stratejik oyun kombinesi olarak oyuncular kendi yeteneklerini güçlendirmek için kendi şehirlerini inşa edebilirler.

MMORPG sevenlere selamlar!

İnternet alemini kasıp kavuran bir diğer oyun olan Legend Online’a hep birlikte bir göz atalım dedik. Joygame ‘in Türkçe oyunlar dünyasına yakın zamanda kazandırdığı bu oyun, gerek sevilen MMORPG özelliklerini taşıması, gerekse indirmeden web tarayıcısı üzerinden oynanması ile Türk oyuncular tarafından çok seviliyor. Oyun içinde durmak bilmeyen etkinlikler ve çalışkan oyun görevlileri de ayrıca bu oyunu oynanabilir kılan önemli etkenlerden birkaçı.

Bir çok MMORPG oyunun da olduğu gibi, Legend Online’ a da öncelikle sınıfımızı belirleyerek başlıyoruz. Oyunda 3 ana sınıf bulunuyor. Bunlar: Savaşçı, Büyücü ve Yaycı. Ağır zırhlar ve silahlarla yakın dövüşü seven oyuncular Savaşçı sınıfında oynamayı tercih ederken, menzilin ustaları ise genel olarak Büyücü ve Yaycı sınıflarını tercih etmek durumunda kalıyorlar. Büyücü ve Yaycı arasında ki fark isimlerinde de belli olduğu gibi, birisi Büyü yetenekleri kullanırken, diğeri bir yay ve bolca ok taşıyor. Biz bu incelemeyi yaparken, Savaşçı sınıfını tercih edeceğiz.

 

 

Fantastik bir dönemi konu alan oyuna Ryan yolu denilen bölgede başlıyoruz. Burada bulunma nedenimiz ise, bölgeden daha önce geçen bir çok kişi saldırıya uğradığından olaya şöyle bir göz atmak. Ryan yoluna göz atarken karşımıza çıkan 2-3 yaratığın işini hızlıca bitirdikten sonra, bir kadının yardım çığlıkları irkilmemize sebep oluyor. Adının Tina olduğunu öğrendiğimiz bu kadını dev bir ayının elinden kurtarıyoruz. Artık oyun boyunca bize yoldaşlık edecek biri var. Tina, oyunu bize öğretecek kişi diyebiliriz. Zira, kendisi oyunda uzun bir süre boyunca yapmamız gereken herşeyi bize gösteriyor.

Burada ilgi çeken bir diğer şey ise, otomatik hareket özelliği. Yeni bir görev aldığımız da, sağ taraftaki görev menüsünden görevin üstüne tıklayarak karakterimizin direkt olarak görev bölgesine doğru hareket etmesini sağlıyoruz. Bu özellik, oyunun komplike bir hal aldığı durumlarda bize büyük miktarda katkı sağlıyor.

 

 

Eh, tabi yolda giderken daha iyi bir de silah buluyoruz. Daha da çok güçlenerek yolumuza devam ediyoruz. Yolda karşımıza çıkan düşmanları bir bir alt ederken, oyunun aşırı eğlenceli savaş mekaniği dikkatimizi çekmeye başlıyor. İşte o mekanikten tam da burada bahsedeceğim. Oyunun savaş sistemi gerçekten bir şaheser. Alışılagelmiş MMORPG savaş sistemlerinden çok farklı olan bu sistem, sıra bazı saldırı özelliğine dayanıyor. Yani yan kameradan izlediğimiz savaş ekranında rakibimizle beraber sırayla yeteneklerimizi kullanarak birbirimize saldırıyoruz. En akıllı, en hızlı, en doğru hamleyi yapan kişi, savaşın galibi oluyor. Ara sıra bu savaş yeteneklerin içine mini oyunlarda katılıyor. Örneğin 1 numaralı skillinizi kullandıktan sonra ekranınızda beliren klavye komutlarına hızlı bir şekilde basarsanız yeteneğiniz daha etkili şekilde hasar veriyor.

 

 

Savaş mekaniklerinin ayrıntılarını da öğrendikten sonra, yeni bir şehre Lord olarak atanıyoruz. Tabi burada dostumuz Tina’nın torpilinden fazlasıyla faydalanıyoruz. Kurtardığımız şehirin başına geçiyoruz ve Legend Online’ın yep yeni bir penceresi ile karşı karşıyayız. Koskocaman bir şehir, geliştirilmesi gereken binalar, kurulması gereken bir savunma ve bize itaat eden kalabalık bir halk. Oyun bu noktada bir şehir kurma oyununa dönüşüveriyor. Böylece savaşmaktan yorulan oyuncular, şehirlerine dönüp onunla ilgilenebiliyorlar. Şehirlerde bahçe ve tarım gibi bir çok özellik bulunuyor.

Yani bir MMORPG oyununda, internet oyun aleminin barındırdığı herşey bulunuyor.

 

 

 

 

Ne yapıyoruz, bir tık ile başlayabileceğiniz bu oyunun orjinal içeriğinin daha fazlasını sizler için bozmuyoruz. Kişisel yorumumuz ise, Legend Online’ın sizler için tamamiyle alışılmış dışı bir tecrübe olacağı yönünde. Oyunda anlattıklarımız dışında gün içine yayılmış bir çok etkinlik bulunuyor. Top arabasıyla yapılan savaşlar, bütün sunucunun birlikte tek bir Boss’u yenmeye çalıştığı bir diğer etkinlik, ve bunun gibi bir çok öge. Oyun hem PvE açısından aşırı zengin, hem de mükemmel PvP etkinlikleri içeriyor. Oyun içinde en iyi PvP oyuncularını görüp, onlarla dövüşebileceğiniz bir arena bile var.

Bu yüzden bir dakika bile durmadan, bu oyuna bir şans vermenizi öneriyoruz. Oyunun kayıt sayfasına gitmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra hemen denemeye başlayabilirsiniz.

 

 

 

Copyright © 2014 Sitenin hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama ve alıntı yapılamaz !
Kullanıcı Sözleşmesi