Künye

Platform: PC


Kıyamet Savaşçıları Batı hayali ortaçağ temalı bir tarayıcı oyunudur. Oyun, kalabalık şehirler, dondurulmuş yaylalar, gizemli ormanlar ve ürpertici mezarlar gibi sahnelerle yer çeşitliliği gösterir. Karakteriniz bu sahnelerde sayısız zorlu savaşlarla karşı karşıya kalacaktır. Oyun klasik ARPG oyun tarzından türemiştir. Nadir teçhizat elde etmek için canavarları öldürmek oyunun temel işlevidir. Fakat tarayıcı oyunu olarak bazı karışık zor oyun sistemleri oyundan çıkarılıp daha dost canlısı ve basit hale getirilmiştir.


Özellikler

1.Görevler
Ana Görevler
Kıyamet Savaşçıları size yeni dünyaya giden yolda rehberlik edecek uzun görev listesine sahiptir.
Oyuncular oyunda farklı şehirler ve kamplar ziyaret edebilirler. Dünya ve Kıyamet Savaşçılarının sırlarını bir bir çözeceksiniz.

Yan Görevler
Yan görevler oyunculara yığınla ödül kazandırır. Ayrıca size oyunun çoklu özelliklerini anlamada yardımcı olacaktır. Komplonun ne kadar büyük bölümünü ortaya çıkarabilirseniz, karşılığında sizin için hem daha fazla yan görev açılacak hem de ödüller kazanacaksınız. Daha hızlı seviye atlamak ve nadir eşya kazanmak istiyorsanız, bu yan görevler sizin için iyi bir başlangıç olacaktır.

Günlük Görevler

Her oyuncu günde en çok 10 görev tamamlayabilir. Bu günlük görevleri tamamlamak partinize tonlarca ödül kazandıracak.

İki ayrı görev aynı zamanda tamamlanamaz. Diğer bir görevi seçmek için öncelikle önceki görevi tamamlamak gerekir.
Birlik Görevi

İçinde bulunduğunuz birlik oyundaki evinizdir. Size, destek ve birlik görevleri ile birlikte yığınla ödül kazandırır. Birliğinize katkı sağladıkça, birliğiniz daha da güçlenecektir.

2. Zindanlar

Kıyamet Savaşçılarında Şeytan Çukuru, Ölüm Tapınağı, Kaos Toprakları, Zaman Diyarı ve Ejderha Diyarı gibi birçok zindan vardır. Bu zindanlarda tek başınıza veya bir parti içinde (örneğin, birlik üyeleri ile) savaşabilirsiniz. Zindanlar büyük bir birlik sistemi oluşturmada size yardımcı olabilirler. PvP modunu daha oynanabilir ve stratejik açıdan daha güçlü hale getirebilirler. Kıyamet Savaşçılarının tek zindan sistemi oyunculara birçok yaratıcı içerik sağlayabilir. Hatta bazı içerikler oyuncuların istedikleri biçimde düzenlenmiştir.

3. Kanatlar
Kıyamet Savaşçılarında kanatlar sadece estetik güzellik için en çok beğenilen teçhizatlardan değildir. Ayrıca oyuncunun savaş gücünü de arttırırlar. İşleme veya güçlendirme yolu ile seviyelerini yükseltebilirsiniz. Karakterinizi kanatlarla donattığınız zaman, savaş gücünüz büyük ölçüde artacaktır.

4.Sınıf Gelişmeleri
Savaşçı - Şövalye- Kutsal Şövalye - Paladin
Büyücü - Sihirbaz - Bilge - Usta Büyücü
Okçu - Avcı - Nişancı - Korucu

Kıyamet Savaşçılarında oyuncular belirli bir seviyeye geldiklerinde sınıflarını yükseltebilirler. Yeni sınıfa göre karakterinizin istatistik değerleri ve savaş gücü artacaktır. Sınıfınızı yükselttikten sonra daha güçlü teçhizat ve yetenekler açılacaktır.

5. Nalbant

İşleme ve yükseltme gibi birçok yolla teçhizatlarınızı geliştirebilirsiniz. İşleme seviyesi belirli bir seviyeye ulaştığında, teçhizatın görünümü değişecektir. Ayrıca bir teçhizatın özel gücünü aktifleştirmek için o teçhizatın tüm bileşenlerini toplayabilirsiniz. Gelişmiş teçhizatların görünümleri onların kalite farklılığının göstergesidir. Herhangi materyal boşa harcamış olmamak için gelişmiş teçhizatın seviyesini yeni bir teçhizata aktarabilirsiniz.

6. Birlik

Kıyamet Savaşçılarında bir birliğe üye olmak sadece arkadaş edinme amaçlı değildir. BvB savaşlarında birliğin için savaşacaksın. Muazzam Lordlarla savaşırken birlik üyelerin ile bir parti kurabilirsin.

Eşsiz Özellikler

1、
Basitleştirilmiş Oyun Özü

Basitleştirilmiş oyun oynama özelliği ile Kıyamet Savaşçıları tarayıcı oyunu olarak basit ve acemi dostu bir oyun özelliği taşımasına rağmen daha etkili ve yoğun bir oyun sistemine sahiptir. Kıyamet Savaşçıları VIP Lord zindanları ve binek sistemi ile bazı benzersiz oyun özellikleri içerir.

2、
Oyun Optimizasyonu ve Sanat Becerisi
Kıyamet Savaşçıları Adobe Flash tabanlı geliştirilmiş ve hem tarayıcı hem de Hızlı Giriş versyonu desteklidir. Herhangi bir zamanda aynı sunucu üzerinde 20, 000 oyuncu oynayabilir. Oyun içindeki tekrar etmesi sıkıcı olan yerler için oto-savaş özelliği vardır. Böylece oyuncular dinamik heyecan dolu bölümlerin tadını çıkarabilir. İşlenmiş ve yükseltilmiş teçhizatların görünümleri seviyelerine göre değişecektir. Karakterinize farklı bir teçhizat donatarak karakter görünümünüzü kolayca değiştirebilirsiniz.

Klasik ARPG oyun sistemi, eşsiz özellikleri ve binlerce oyun içeriği ile Kıyamet Savaşçıları kesinlikle oynamaya değer bir oyundur.

İlk çağlarda, ne dünyanın nasıl yaratıldığını ne de dünyanın bu kaosun içine nasıl girdiğini bilen yoktu. Tanrılar dünyaya geldiklerinde bazıları kendileriyle birlikte dünyaya düzen ve refah bazıları ise kargaşa ve savaş getirdi. Tanrılar arasındaki yıkıcı savaş, güçlerinin zayıflamasına neden oldu. Sonunda bu dünyayı terk ettiler. Tanrıların gidişleriyle birlikte barış ve huzur da yok olmuştu. İnsanlar umutsuzluk içinde birbirleri ile savaşmaya başladı. Barış ve huzur yok olup dünya kaosun içine girince karanlık yaratıklar ve iblisler dünyaya yayılmaya başladı.
Fakat cesaret ve erdemle dolu birkaç kahraman güçlerini birleştirerek şeytani güçlere karşı savaşıp bu dünyaya yeniden huzur getirmeye karar verdiler. Bu karanlık dünyada onları neler bekliyor....sınırsız tehlike, komplo ve karanlık....iyi şanslar kanhramanlar!

Sisli Kamp
İblislere karşı savaşta on yıllar boyunca sayısız cesur kahraman hayatını kaybetti. İblis Kral Typhon sonunda defedilmişti. Barış dünyaya tekrar getirilmişti. İnsanlar savaştan sonra enkaz haline gelen evlerini tekrar kurmaya başlamışlardı.
Fakat bu barış dolu hayatta gizlenmiş karanlık sinsice büyüyordu. Maceraperestlerimiz Sis Kampına gelip burada karanlık yaratıkların istilasına tanık oldular. Tüm bu yıkıcı, acılı ve korkunç sahnelerden sonra bu canvarların özünü bulup onları yok etmeye karar verdiler.

Kayıp Orman
Bu orman bir zamanlar lanetlenmişti. Maceraperestler ormana vardıklarında, ormanın karanlık güçlerin eline geçmiş olduğunu farkettiler. Ormandaki hayvanlar dahi bu güçlerin kontrolü altındaydı. Orada yaşayan halk onlara iblislerin bölgeye iyice yayılmış olduklarını söylediler. Eğer kahramanlar kayıp kalıntıyı bulamazlarsa, iblis kral muazzam ordusu ile bu bölgeye gelecekti. Kahramanlar mümkün olduğu kadar kısa bir sürede bu haberi Kral Erik’e bildirmeliydiler.

Fırtına Şehri
Zorlu bir yolculuktan sonra, kahramanlar sonunda sadece insanların hakim olduğu Fırtına Şehrine vardılar. Bu şehirde kahramanlarımız yerel halk tarafından en iyi şekilde kabul edildi ve ağırlandı. Fakat öyle uzun bir zaman barış içinde yaşıyorlardı ki, aralarında canavarlar veya kayıp kalıntı hakkında bilgiye sahip kimse yoktu. Cecilia kahramanlara, tapınak canavarlar tarafından işgal edildiği için bu insanların inançlarını kaybettiklerini ve insanların tekrar umutlanabilmeleri için tapınağı temizlemeleri gerektiğini söledi.

Kayıp Tapınak
Bir zamanlar kutsal bir tapınak olan bu yer şimdi canavarların cenneti olmasına ragmen, bazı insanlar son kalan inanç parıltısını korumak için halen savaşıyorlardı. Tapınak etrafında yaşayan birçok sakin Büyücü Avcının oyuncağı haline gelmişti. Bu zavallı insanları esir altından kurtarmak için Büyücü Avcının yok edilmesi gerekiyordu. Fakat görünüşe gore bunun arkasında gizlenmiş daha büyük bir komplo vardı.

Unutulmuş Mezarlık
Tapınağın içerisinde mezarlığın altında gizlenmiş bir karanlık güç var. Kahramanlar diplere doğru ilerledikçe, karanlığın gölgesi büyüyerek kendini gösteriyordu. Bir mezarlık görevlisi kahramanlara bazı mezarlık hırsızlarının kötü yaratıkları içerde tutan mühürü kırdıklarını söyledi. Kahramanlar Yaşam Taşının Büyücü Avcının eline geçmesini engellemeliydiler.

Karanlık Lağım
Korkunç İblis Kralının Karanlık Lağımın içinde olduğu alaylı bir şekilde anlatılır. Birçok Kahraman burada öldürülmüştü ve onlara ait eşyalar bu karanlık misk gibi kokan lağım derinliklerinde bırakılmıştı. Onları topla ve bu şehrin geçmişini ortaya çıkar. Söylentilere göre burada ölen Kahramanların teçhizatları Mühür Taşı ile ilgili bazı ip uçları içeriyordu.

Donmuş Topraklar
Kahramanlarımız insan gücünün sınırlı olduğunu biliyordu ve kendilerini güçlendirmenin bir yolunu bulmaya koyuldular. Bu bölgedeki efsanelere gore Donmuş Topraklar bir zamanlar Tanrıların ve İblislerin savaştığı yermiş. Ayrıca burası iblislerin tamamen control altında tuttukları tek yer. Chione, Buz Tanrısı bu topraklarda paha biçilemez bir hazine bıraktı. Söylenenlere gore bu hazinenin her bir parçasını bulabilen, Chione tarafından kutsanacaktı. Kutsanan kişi ayrıca Poseidon’un mirasını elde etme şansı da kazanacaktı.

Poseidon Bölgesi
Poseidon’un saray kapıları şimdi herkese açık.
Mirası sarayın içinde öylece duruyor. Kahramanlarımız
sarayın içinde sır dolu yaşlı bir adamla tanıştılar.
Yaşlı adamın cesur kahramanlar için sakladığı
birkaç test vardı. Kahramanlar bu testleri
geçer ve sırları ortaya çıkarabilirlerse,
Yaşlı adam onları kanatlarının altına alacak
ve onları koruyacaktı.

Kasvetli Çöl
Poseidon’un sarayındaki son test sırasında,
kahramanlarımız kimsenin bilmediği bir nedenden
dolayı Kasvetli Çöl’e ışınlandılar. Orada bir yabancı ile
tanıştılar ve hazine haritalarını bulmada ona yardımcı
olacaklarına dair ona söz verdiler. Haritaları ararken
kahramanlar Burç teçhizat seti hakkında bilgi edindiler.
Efsaneye göre Athena tarafından bırakılan 12 teçhizat setini
bulan kişi binlerce yıldır mühürlü olan Şafak Bölgesini
açma gücüne sahip olacaktı.

Şafak Bölgesi
Gökyüzü Kapısı şimdi açık. Binlerce yıldır mühürlü olan bu bölge şimdi cesur savaşçıları çağırıyor. Tanrılar normalde geleceği görebilir, nasıl olur da onların yanılmaz öngörüleri kendi kaçınılmaz ölümlerini durduramadı?

Düşen Manastır
Kötü haber. Kahramanlarımız Şafak Bölgesinde can verdikleri zaman, ruhları huzur bulamadı. Bununla kalmayıp ruhları Düşmüş Manastırdaki hayalet tarafından kontrol ediliyordu. Hayalet onları kendi türlerinden olan insanlara karşı savaşmaları için canavara dönüştürmüştü. Hayalet yok edilmeli ve ruhlar huzura kavuşturulmalıydı.

Copyright © 2014 Sitenin hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama ve alıntı yapılamaz !
Kullanıcı Sözleşmesi