BigPoint Oyunları

Ürünler Fiyat Stok Adet Sepet
1,30 TL'lik Bigpoint Kuponu
1.32 TL
2,70 TL'lik Bigpoint Kuponu
2.61 TL
3,90 TL'lik Bigpoint Kuponu
3.72 TL
5,30 TL'lik Bigpoint Kuponu
5.09 TL
11,90 TL'lik Bigpoint Kuponu
11.1 TL
12,50 TL'lik Bigpoint Kuponu
12.49 TL
23,90 TL'lik Bigpoint Kuponu
22.51 TL
26,90 TL'lik Bigpoint Kuponu
25.56 TL
47,90 TL'lik Bigpoint Kuponu
45.44 TL
53,90 TL'lik Bigpoint Kuponu
51.13 TL
67,50 TL'lik Bigpoint Kuponu
64.07 TL
77,90 TL'lik Bigpoint Kuponu
73.18 TL
80,90 TL'lik Bigpoint Kuponu
76.19 TL
95,90 TL'lik Bigpoint Kuponu
90.88 TL
134,90 TL'lik Bigpoint Kuponu
126.34 TL
189,90 TL'lik Bigpoint Kuponu
177.63 TL
239,90 TL'lik Bigpoint Kuponu
223.39 TL
269,90 TL'lik Bigpoint Kuponu
251.79 TL
479,90 TL'lik Bigpoint Kuponu
445.89 TL
539,90 TL'lik Bigpoint Kuponu
503.11 TL
1439 TL'lik Bigpoint Kuponu
1330.46 TL
1439 TL'lik Bigpoint Kuponu
1344.1 TL

Siparişleriniz:

Gerçek oyuncular için doğru browser oyunları.
FARMERAMA'da çılgın hayvanlar yetiştirmek mi, yoksa Skyrama'da uçaklarını dünyanın dört bir yanına göndermek mi istersin? Bu oyunlarda senin için yeterli aksiyon yok mu? O zaman Seafight ve Pirate Storm'da dümene geç ya da Battlestar Galactica Online ve DarkOrbit ile hemen uzaya uç. Gerçek maceraseverler için Drakensang Online oyunumuz da var. Kendi oyununu seç!

Online oyunlar nedir?
Öncelikle Bigpoint online oyunları sınırsız eğlence demektir! Online oyunlarımızın en büyük avantajı, internet tarayıcısından oynanıyor olmasıdır (örneğin Firefox veya Internet Explorer). Büyük Bigpoint portalında hiçbir şeyi indirmene veya kurmana gerek yok. Oyununu burada hemen oynamaya başlayabilirsin.

Online oyunların dünyasına gir ve bütün dünyadan bağlanan diğer oyuncularla birlikte müthiş bir macera yaşa.
Burada sunulan büyük seçenek seni cezbedecek! Online oyunlarımız sundukları müthiş grafik kalitesiyle büyük bir oyun zevkini garanti eder. Burada hiçbir yerde bulamayacağın büyük bir oyun seçeneği sunuyoruz. İşin diğer güzel yanı da sana uyan oyunu fazla aramana gerek yok! Oyun arama işlevini kullan ve birkaç tıklama ile seveceğin bir oyuna ulaş.

Başkalarının vazgeçtiği yerde, biz tam gaz ilerliyoruz!
Sunduğumuz büyük online oyunlar seçeneğine muhakkak bir bakmalısın. Binlerce gerçek oyuncu ile birlik ol, stratejiler oluştur, ittifaklar kur ve onlarla online oyunlarda sohbet et. Bigpoint çok büyük bir oyuncu topluluğunun buluşma noktasıdır.

Online oyunlarımızın büyük oyuncu topluluğuna sen de katıl!
Sadece bilgisayara karşı oynamak sence çok can sıkıcı değil mi? Bigpoint oyun dünyasında bütün dünyadan binlerce yeni arkadaş ve rakip bulursun. Bütün oyunlarımızda her konuyu irdeleyen forumlar mevcuttur. Bu sayede online oyunlarımız büyük kitlelere hitap eder.

Kalite VE Büyük Seçenek.
Bigpoint'in online oyunlarında yüksek grafik kalitesine ve büyük oyun eğlencesine tanık olursun. Bizim oyunlarımız sadece arada sırada oynanan ve bitirilen oyunlar değildir. Bizde uzun bir süre oynanabilir oyunlar mevcuttur. Sayısız misyonlar, seviyeler, maceralar ve elde edilecek başarılar sana Bigpoint'in online oyunlarında büyük bir oyun zevki yaşatacak.

Çok yakında Bigpoint'te
Yarın seni hangi browser oyunlarının beklediğini şimdiden bilmek mi istiyorsun? O zaman "yakında" kategorisine bak ve neler üzerinde çalıştığımızı gör! Yeni oyunlarla ilgili bütün bilgileri al. Yakında hangi browser oyunlarını oynayacaksın? Burada "yakında"da öğren!

Online oyunların dünyasını şimdi keşfet
Türü fark etmez. Bigpoint portalında her kategoride browser oyunu ve birlikte oynayacağın arkadaşlar bulursun. Buraya sen de katıl ve kendini sayısız maceralarda kanıtla!

Darkorbit; tarayıcı tabanlı bir uzay savaşları oyunudur. Oyundaki esas amaç; uzaydaki düşmanlarınızla savaşarak gezegenleri ele geçirmektir.
Bigpoint firması tarafından geliştirilen Darkorbit’in 75 milyonun üzerinde kayıtlı oyuncusu ve Türkçe dahil 28 dil desteği bulunmaktadır.

Oyuna ufak bir starjetle başlayıp dev bir savaş gemisine kadar geliştirebiliyorsunuz. Uzayın sonsuz genişliğinde dostlalarınla ittifak kurarak, düşmanlarını yok etmek için onlardan yardım alabilirsiniz.

Bağlı bulunduğun şirketlerin sana verdiği görevleri yaparak, değerli madenler toplamalısın. Uzay gemini seçip onu geliştirmeli ve tehlikeli uzay savaşlarına her zaman hazır olmalısın.

darkorbit-gameplay-resimleri-8 Oyuna 3 şirketten birini seçerek başlıyorsunuz. Bu şirketler;

Mars Mining Operations.
Mars Mining Operations uzayda bulunan enerji hammaddelerini vahşice kazanmaya çalışıyor. Bu şirket için kazanç her şeydir.
Şirketin gibi sen de acımasız mısın? O zaman burada olmalısın! Hedeflerini hep göz önünde bulundur ve uzayın en büyüğü olarak tarihe geç!

Earth Industries Corporation.
EİC şirketinin bir pilotu olarak toplumun bir üyesisin. Bu şirket insanlığa çalışmaktadır.
Bu durum sana birçok avantaj sağlar, fakat aynı zamanda şirkete karşı sorumluluğunda artar. Takım halinde hareket ederek, uzayın en büyük uzay pilotu olacaksın.

Die Venus Resource Unlimited.
VRU, hep adamlarını kollar. Galaksinin korunması ve halkının iyiliği de bu şirket için önemlidir.
Şirketini seçtikten sonra, şirket sana bir gemi veriyor, uzayda hammadde bulup credits karşılığında satabilirsin. Şirket hangarından silah, kalkan vs. ihtiyaçlarını alabilirsin.

 

Copyright © 2014 Sitenin hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama ve alıntı yapılamaz !
Kullanıcı Sözleşmesi